Kontaktai
MOTERIŠKUMO GALIA. ĮVADAS.
Kas yra Moteris? Kokia yra Moteris įvairiose gyvenimo situacijose? Kuo Moteris skiriasi nuo Vyro? Kokia yra jos funkcija ir prasmė, kada Moteris jausis visiškai laiminga? Koks yra Moters santykis su žemės energijomis ir stichijomis?

Tobulėjimui

Žaismingi, bet labai praktiški ir nepaprastai efektyvūs patarimai, kaip išjudėti iš stagnacijos ir įsileisti į gyvenimą pokyčius. (PAPILDYTAS)
Šis sakinys dažnai skamba saviugdos seminarų metu. Šia tema prirašyta begalė knygų. Tai tapo viena iš pagrindinių ‘naujojo amžiaus’ mąstymo mantrų. Sakinys, kuriame telpa akimirka, kai žmogus pasako: “Turiu pagaliau išmokti mylėti save”.
Augimas užprogramuotas mumyse nuo pirmųjų ląstelių pasidalinimo akimirkos. Iš pradžių mes augame, vystomės, mokomės pačių paprasčiausių dalykų, vėliau daugeliui parūpa asmenybės vystymasis, dvasinis tobulėjimas. Šios gyvenimiškos taisyklės pagelbės efektyviau žengti saviugdos ir savęs pažinimo keliu!
Ne visai rimtas, tačiau pamokantis straipsnis, kuriame dalyvauja džinas, matrioška, karalius Midas ir Trojos arklys. Tiesiog tam, kad norai pildytųsi, pirmiausia juos būtina taisyklingai suformuluoti ir išjausti.
Dukra atėjo ir apsikabino mamą. Taip apsikabinusios jos išbuvo keletą minučių, kol dukrytė atsitraukė ir pasakė:
- Nesuprantu. Kai apkabinu kitus žmones, apkabinu kaip žmones. Kai apkabinu tave – jausmas, tarsi apkabinčiau ne žmogų...
Galbūt Tau padės šis daug laiko nereikalaujantis, tačiau efektyvus būdas pažvelgti į save kitų akimis.
Meilė - švenčiausia, gražiausia, geriausia, ką galime turėti šioje Žemėje. Ji suteikia mums ne tik sparnus. Ne tik norą gyventi, juoktis, džiaugtis, kurti. Ji suteikia mums dešimt ypatingų galių, kurios padeda mums būti tikrais Žmonėmis...
Tu ir toliau ieškai išorėje, todėl niekaip negali išeiti iš ieškojimų režimo...
Amerikietė LOUISE HAY teigia: egzistuoja vienas dalykas, kuris išsprendžia bet kokią problemą, užgydo bet kokią žaizdą. Tai yra Meilė sau. Kai žmonės kasdien vis labiau pamilsta save, nuostabiai keičiasi ir jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie dirba mėgstamą darbą. Jie turi pakankamai pinigų. Jų santykiai arba gerėja, arba nutrūksta, užleisdami vietą naujiems – pozityviems.
Meilė sau – nuostabus nuotykis; tarsi tu mokytumeisi skraidyti. Įsivaizduok, kas būtų, jei mes tikrai mokėtume skraidyti... Būtų fantastiška! Tad pradėkime mylėti save jau dabar!
Mes labai trokštame artumo su kitais žmonėmis. Mes jo siekiame, ieškome, apie jį svajojame. Tačiau dažnai - ir kuo toliau, tuo labiau - mes nesiryžtame žengti žingsnį jo link, nes labiau už viską bijome būti dar kartą atstumti... Ką apie tai sako išmintingasis Ošo savo mokinei?
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas