Kontaktai
MOTERIŠKUMO GALIA. ĮVADAS.
Kas yra Moteris? Kokia yra Moteris įvairiose gyvenimo situacijose? Kuo Moteris skiriasi nuo Vyro? Kokia yra jos funkcija ir prasmė, kada Moteris jausis visiškai laiminga? Koks yra Moters santykis su žemės energijomis ir stichijomis?

Tobulėjimui

Apie artumą ir atstūmimo baimę
Mes labai trokštame artumo su kitais žmonėmis. Mes jo siekiame, ieškome, apie jį svajojame. Tačiau dažnai - ir kuo toliau, tuo labiau - mes nesiryžtame žengti žingsnį jo link, nes labiau už viską bijome būti dar kartą atstumti... Ką apie tai sako išmintingasis Ošo savo mokinei?

 

 

Iš pradžių turėtum suprasti, kad kai kas nors tave atstumia, iš tikrųjų jis tavęs neatstumia, o paprasčiausiai sako, kad jis tau netinka. Galbūt tu jam net patinki, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nedera jūsų energijos.

 

Tad pats nepriėmimas neturi nieko asmeniško – kaip, beje, ir tai, kad tave kas nors priima. Tai – tik vienas iš daugelio energetinių reiškinių. Jei kas nors tave įsimyli ir priima tave visą, tai nereiškia, kad jis priima tave, ar kad tu priimi jį. Tai tereiškia, kad gilesniame lygmenyje susitiko dvi energijos, o jūs esate jų tarpininkai.


Kartais energijos nedera tarpusavyje ir čia nieko nepadarysi, priversti jų neįmanoma. Tačiau nuo vaikystės mus mokė, kad neprėimimas – kažkas labai asmeniško. Todėl neprėimimas mus skaudina.


Tad nebijok nepriėmimo. Antraip negalėsi suartėti. Vardan artumo verta rizikuoti būti atstumtai. Ir tai yra gerai, jei žmogus gali paprasčiausiai pasakyti, kad jis nenori gilesnių santykių su tavimi, nes daug blogiau bus, jei jis tave priims, tačiau giliai širdyje nejaus artumo su tavimi. Anksčiau ar vėliau jūs pradėsite bartis ir griauti vienas kitą.


Todėl niekada netylėk, jeigu nenori su tuo žmogumi turėti artimesnių santykių, tačiau ir neskaudink jo. Visada būk sąžininga, nes žmonės, kurie nemoka pasakyti „ne“, nes bijo įskaudinti kitus, paverčia savo gyvenimą visišku jovalu. Palaipsniui jie patys nebepamena, kaip atskirti, kas jiems tinka.

 


 

 

Sakubona! puslapis facebooke - apsilankyk ir prisijunk!

 

Norite gauti Sakubona straispnius tiesiai į savo el. pašto dėžutę? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

 

Apie artumą ir atstūmimo baimę
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas