Kontaktai
MOTERIŠKUMO GALIA. ĮVADAS.
Kas yra Moteris? Kokia yra Moteris įvairiose gyvenimo situacijose? Kuo Moteris skiriasi nuo Vyro? Kokia yra jos funkcija ir prasmė, kada Moteris jausis visiškai laiminga? Koks yra Moters santykis su žemės energijomis ir stichijomis?

Tobulėjimui

10 Meilės galių
Meilė - švenčiausia, gražiausia, geriausia, ką galime turėti šioje Žemėje. Ji suteikia mums ne tik sparnus. Ne tik norą gyventi, juoktis, džiaugtis, kurti. Ji suteikia mums dešimt ypatingų galių, kurios padeda mums būti tikrais Žmonėmis...

1. Minties galia.
Meilė prasideda nuo minties. Mes tampame tuo, apie ką galvojame. Meilės kupinos mintys sukuria meilės sklidiną gyvenimą ir santykius.

 

2. Pagarbos galia.
Kad ką nors mylėtume, turime pirmiausia išmokti jį gerbti. Ir visų pirma - išmokti gerbti save.


3. Dovanos galia.
Jei norite meilės, pirmiausia ją dovanokite. Kuo daugiau meilės atiduodate, tuo daugiau jos gausite. Mylėti – reiškia dovanoti dalį savęs, neatlygintinai ir besąlygiškai. Tiesiog praktikuokite gerumo apraiškas. Slaptoji meilės formulė: visada ieškokite ne ką galite gauti, o ką galite duoti.

 

4. Draugystės galia.
Prieš sutinkant tikrąją meilę, reikia rasti tikrąjį draugą. Mylėti – nereiškia žiūrėti vienam į kitą. Mylėti – tai žiūrėti drauge ta pačia kryptimi.

 

5. Prisilietimo galia.
Prisilietimas – viena iš galingiausių meilės apraiškų. Jis griauna barjerus ir stiprina supratimą. Prisilietimas keičia fizinę ir emocinę būklę ir skatina žmones atsiverti meilei. Prisilietimas gali išgydyti kūną ir sušildyti sielą. Atverdamas glėbį apsikabinimui, atveri savo širdį.

 

6. Laisvės suteikimo galia.
Jei žmogų myli, paleisk jį į laisvę. Jei jis sugrįš, jis – tavo, jei ne – niekada toks ir nebuvo. Net ir karščiausiai mylintiems reikalinga asmeninė erdvė. Jei nori išmokti mylėti, pirmiausia išmok atleisti ir paleisti bei pamiršti visas nuoskaudas, liūdesį, baimes, įsitikinimus ir atsikalbinėjimus.

 

7. Bendravimo galia.
Kai mokomės bendrauti atvirai ir sąžiningai, gyvenimas keičiasi. Ką nors mylėti – vadinasi, su juo bendrauti. Tegu žmonės žino, kaip juos mylite ir vertinate. Niekada nebijokite pasakyti: „aš tave myliu“. Niekada nepraleiskite galimybės pagirti kitą. Visada tarkite meilės žodį tam, kurį mylite – galbūt matote jį paskutinį kartą.

 

8. Atsidavimo galia.
Kad meilė būtų tikra, reikia atsiduoti jai. Tas atsidavimas turi atsispindėti ir mintyse, ir veiksmuose. Atsidavimas ir ištikimybė – tikrasis meilės išbandymas. Jei nori turėti meilės santykius, turi būti jiems atsidavęs. Atsidavimas – štai kas skiria tvirtus ir trapius santykius.

 

9. Jausmų rodymo galia.
Jausmai kursto meilės ugnį ir neleidžia jai užgesti. Intensyvūs meilės jausmai – tai gilus atsidavimas, entuziazmas, susidomėjimas ir džiaugsmingas jaudulys. Jausmus galima įkaitinti, atkuriant praeities situacijas, kuomet jie liepsnojo. Spontaniškumas ir siurprizai sukelia atsakomuosius jausmus.

 

10. Pasitikėjimo galia.
Pasitikėjimas meilėje yra gyvybiškai būtinas. Be jo vieni žmonės tampa baukštūs, įtarūs ir neramūs, kiti – jaučiasi patekę į emocinius spąstus, jiems sunku įkvėpti. Neįmanoma ko nors mylėti, jei juo visiškai nepasitiki. Vienas iš būdų patikrinti, ar tas žmogus jums tinka – paklausti savęs: „Ar aš juo visiškai ir besąlygiškai pasitikiu“?

 

(c) Adamas Jacksonas

 

Svajoji sutikti savąją meilę? Susitikime,drauge versti svajones tikrove smagiau!

10 Meilės galių
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas