Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Labai intensyvus savaitgalio seminaras su profesionaliu psichologu – tiems, kam atsibodo iš knygų mokytis priimti save, kurie pasiryžę realių išgyvenimų sukeltoms tikroms permainoms. Stipru, efektyvu… ir nebūtina garsiai įvardinti tai, kas skauda. Vietų skaičius ribotas.

Sąmoningumui

Dukra atėjo ir apsikabino mamą. Taip apsikabinusios jos išbuvo keletą minučių, kol dukrytė atsitraukė ir pasakė:
- Nesuprantu. Kai apkabinu kitus žmones, apkabinu kaip žmones. Kai apkabinu tave – jausmas, tarsi apkabinčiau ne žmogų...
Galbūt Tau padės šis daug laiko nereikalaujantis, tačiau efektyvus būdas pažvelgti į save kitų akimis.
Meilė - švenčiausia, gražiausia, geriausia, ką galime turėti šioje Žemėje. Ji suteikia mums ne tik sparnus. Ne tik norą gyventi, juoktis, džiaugtis, kurti. Ji suteikia mums dešimt ypatingų galių, kurios padeda mums būti tikrais Žmonėmis...
Tu ir toliau ieškai išorėje, todėl niekaip negali išeiti iš ieškojimų režimo...
Amerikietė LOUISE HAY teigia: egzistuoja vienas dalykas, kuris išsprendžia bet kokią problemą, užgydo bet kokią žaizdą. Tai yra Meilė sau. Kai žmonės kasdien vis labiau pamilsta save, nuostabiai keičiasi ir jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie dirba mėgstamą darbą. Jie turi pakankamai pinigų. Jų santykiai arba gerėja, arba nutrūksta, užleisdami vietą naujiems – pozityviems.
Meilė sau – nuostabus nuotykis; tarsi tu mokytumeisi skraidyti. Įsivaizduok, kas būtų, jei mes tikrai mokėtume skraidyti... Būtų fantastiška! Tad pradėkime mylėti save jau dabar!
Mes labai trokštame artumo su kitais žmonėmis. Mes jo siekiame, ieškome, apie jį svajojame. Tačiau dažnai - ir kuo toliau, tuo labiau - mes nesiryžtame žengti žingsnį jo link, nes labiau už viską bijome būti dar kartą atstumti... Ką apie tai sako išmintingasis Ošo savo mokinei?
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas