Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Galaktinės meilės festivalis
Dvi dienos, per kurias įgaminsime Meilę sulaužyti matricą kurioje gyvename. Žmogus vertas gyventi laimėje ir darnoje su pasauliu ir savimi!

Sąmoningumui

Meilė - švenčiausia, gražiausia, geriausia, ką galime turėti šioje Žemėje. Ji suteikia mums ne tik sparnus. Ne tik norą gyventi, juoktis, džiaugtis, kurti. Ji suteikia mums dešimt ypatingų galių, kurios padeda mums būti tikrais Žmonėmis...
Tu ir toliau ieškai išorėje, todėl niekaip negali išeiti iš ieškojimų režimo...
Amerikietė LOUISE HAY teigia: egzistuoja vienas dalykas, kuris išsprendžia bet kokią problemą, užgydo bet kokią žaizdą. Tai yra Meilė sau. Kai žmonės kasdien vis labiau pamilsta save, nuostabiai keičiasi ir jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie dirba mėgstamą darbą. Jie turi pakankamai pinigų. Jų santykiai arba gerėja, arba nutrūksta, užleisdami vietą naujiems – pozityviems.
Meilė sau – nuostabus nuotykis; tarsi tu mokytumeisi skraidyti. Įsivaizduok, kas būtų, jei mes tikrai mokėtume skraidyti... Būtų fantastiška! Tad pradėkime mylėti save jau dabar!
Mes labai trokštame artumo su kitais žmonėmis. Mes jo siekiame, ieškome, apie jį svajojame. Tačiau dažnai - ir kuo toliau, tuo labiau - mes nesiryžtame žengti žingsnį jo link, nes labiau už viską bijome būti dar kartą atstumti... Ką apie tai sako išmintingasis Ošo savo mokinei?
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas