Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Sąmoningumui

Kai meilė tikrai yra meilė...

Kai meilė tikra... tiesiog būnant greta kito žmogaus tu staiga pasijunti laimingas; tiesiog todėl, kad esate drauge, jauti ekstazę; pats kito žmogaus buvimas patenkina kažką giliai tavo širdyje... kažkas širdyje uždainuoja, tu tampi harmoningas. Jau pats kito buvimas padeda tau būti labiau koncentruotu; tu tampi individualesniu, labiau centruotu, labiau pusiausvyru. Tuomet tai – meilė.


Meilė – tai ne aistra, meilė – tai ne emocija. Meilė – tai labai gilus suvokimas to, kad kažkas tave papildo ir išbaigia. Kažkas daro tave išbaigtu. Kito esatis išplečia tavo esatį. Meilė suteikia tau laisvę būti savimi; tai – ne savininkiškumo jausmas.
Todėl stebėk – niekuomet nevadink sekso meile, antraip būsi apgautas. Būki budrus, ir tuomet tu šalia ko nors pajusi, kad tik jo buvimo, gryniausio buvimo – ir nieko daugiau, visiškai nieko nereikia; tu nieko neprašai, tik buvimo, tik to, kad tas kitas yra – pakanka, kad tu būtum laimingas... Tuomet kažkas tavyje pražysta, išsiskleidžia tūkstantis ir vienas lotoso žiedas, ir tuomet tu myli. Ir tada tu gali įveikti visas kliūtis, kuriamas realybės. Daug skausmo, daug nerimo – ir tu tai priimsi, ir tavo meilė žydės vis naujais žiedais, nes visos šios situacijos taps iššūkiais. Ir tavo meilė, jas įveikdama, tik stiprės.
Meilė – tai amžinybė. Jei ji yra, ji ir toliau augs. Meilė turi pradžią, tačiau neturi pabaigos. Ji – begalinė.

 

Ošo, „Branda“

 

---

Ar žinai, kas yra didžiausias trukdis tarp tavęs ir Meilės? Taip, tai - savęs priėmimas. Tiksliau - NEpriėmimas. Gera žinia pasiryžusiems - 2.5 dienų praktinis seminaras  "Meilė ir savęs priėmimas" su žinoma psichologe iš Ukrainos Irina Gribojedova - atkeliauja į Vilnių. Prisijunk!

Kai meilė tikrai yra meilė...
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas