Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Galaktinės meilės festivalis
Dvi dienos, per kurias įgaminsime Meilę sulaužyti matricą kurioje gyvename. Žmogus vertas gyventi laimėje ir darnoje su pasauliu ir savimi!

Sąmoningumui

1. Tu negali žinoti, kas yra gėris, o kas – blogis.

2. Tačiau neabejok: primetamas gėris yra blogis.

3. Tu nežinai, ko reikia Visatai.

4. Jeigu tu teisus, vadinasi tu – neteisus...
Ketiname, svajojame, planuojame, vizualizuojame, o realybėje kaip nenutinka, taip nenutinka. Kodėl? Priežasčių gali būti daug. Štai 9 pagrindinės klaidos, dėl kurių negauname norimo rezultato.
Kai leidau sau būti savimi, kai nusprendžiau ir tvirtai išreiškiau savo valią būti savimi, aš pradėjau daryti tai, ką noriu, negalvodama, ką mano vietoje darytų, ar apie tai pasakytų kiti.
Kažkada skaičiau, kad vienos mažutėlytės genties žmonės niekada nemiega, o jei užmiega, pabudę gauna kitą vardą. Nes jie tiki, kad kai jie užmiega, jų siela palieka kūną, o ryte jie pabunda jau su kita siela, tai yra tampa visai kitais žmonėmis.
Šios gyvenimo pamokos yra priskiriamos Budai Gautamai. Buda – tai nušvitęs, sąmoningas žmogus. Senovės Indijoje Sddhartha Gautama buvo didis dvasinis mokytojas ir budizmo įkūrėjas. Siddharta – pagrindinė budizmo figūra, žinios apie jo gyvenimą, mokymą, vienuolyninkystės principus vėliau susistemino ir paskleidė jo pasekėjai. Šiandien dalinamės keletu svarbių gyvenimo pamokų, kurios paimtos iš Budos mokymų.
Šiandien turime vis daugiau galimybių realizuoti savo norus. Lengviau paleidžiame mus varžančius įsitikinimus, panorėję galime bet kada pakeisti profesiją ir socialinę aplinką, galime rinktis religiją ir net lytį. Tačiau galimybių gausa augina ir abejones. Kas iš viso to iš tiesų mano? Kas jis, mano tikrasis Aš? Asakymo į šį klausimą ieško psichoterapeutas Glebas Lozinskis.
Laimingi santykiai neegzistuoja - jie yra kuriami, kasdien, paisant ir laikantis pagrindinių laimingų santykių įstatymų.
Godumas – yda. Godaus žmogaus niekas nemėgsta. Godus žmogus niekada nebus laimingas turėdamas tai, ką turi. Godus žmogus – toks, kuris nesugeba suvaldyti savo potraukio įgyvendinti kokį nors savo norą, labai į ką nors „įsikimbantis“. Ir nesvarbu, kaip godumas pasireiškia – šykštumu, aistra kaupti ar noru turėti vis daugiau ar daugiau...
Yra žmonių, nuo kurių tiesiog dvokia nelaime.
Atrodo jie visai neblogai – patrauklūs, išsilavinę ir dažniausiai tvarkingi, tačiau nuo jų norisi bėgti. Negalvojant apie priežastis, neieškant paaiškinimų. Tiesiog nusisukti ir nebendrauti. Instinktyviai.
Nors vieną dieną pabandykite pastebėti, kaip jūsų protas bando irtis prieš gyvenimo srovę. Jums kas nors ką nors siūlo, o jūs atsisakote. Jums bando kažką pasakyti, o jūs atsikalbinėjate. Kas nors dėsto savo požiūrį, o jūs bandote ginčytis – įrodyti savo tiesą.
Kažkas daro tai, ką daro, o jūs "padedate" - aiškinate jam, kaip jis tai turėtų daryti "teisingai". Jums siūlo sprendimą, jūs atsisakote jį priimti.
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas