Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

RENGINIAI

Kaina: 180
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Sąmonę praplečiantis savaitgalio intensyvas, po kurio nebebūsi toks, koks buvai.
Meilė ir savęs priėmimas. Mes žinome, kas tai. Tačiau pamėginkime nepykti, ne nekęsti, nekeršyti, kai jaučiate skausmą. O po to nepykti ant savęs ir nebausti savęs už tokias rêakcijas, nesijausti netobulu, nepakankamu, nelaimingu...

 

Šis intensyvus praktinis seminaras skirtas tau, jeigu tu jauti, kad tau vis dar kažko trūksta, kažko savyje priimti negali, nenori… Ir taip pavargai.


Pavargai nuo pretenzijų sau – girdimų iš kitų, kaip ir pačiam sau keliamų reikalavimų, kurie įvairiausių balsų kakofonija tai aprimsta, tai vėl – labiausiai nelaiku ir ne vietoje - prabyla įvairiausių žmonių balsais.


Pavargai nuo savęs – turinčio begalę pretenzijų kitiems, ratais sukančio tas pačias situacijas ir vis tikinčiu, kad elgiantis taip pat kažkas pasikeis.


Pavargai ieškoti praktikų, instrumentų, skaityti, ką reiškia mylėti save...


Šios dvi su puse dienų bus labai intensyvios ir jautrios, tačiau – skyrium nuo kitų, nors dirbsime nedidelėje grupėje, tau nebūtina bus garsiai įvardinti savo problemų.


Ką tu gausi:
- Mes imame suprasti tikrąsias pretenzijų kilmės priežastis
- Galime suvokti jų tikrąją reikšmę ir įtaką mūsų gyvenimui
- Turime galimybę išmokti pasilikti savo teisumą sau konfliktinėje ar žeminančioje situacijoje.


Be to:
Įgysi efektyvų instrumentą, leidžiantį paleisti oponentą ar varginančią situaciją.
Norintys galės gyvai patirti, kokią reakciją sukelia jo elgesys ekstremalioje situacijoje (kurį po to bet kada galėsi taikyti gyvenime).


Seminaras vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą esant tokiam poreikiui (prašymas apie tai informuoti registruojantis).

 

Seminarą veda Irina Gribojedova – psichologė-valeologė, sertifikuotas IAG ir WISL Germany, USP narys, UAV narys


Seminaro kaina: 180 Eur (20 val. praktinių užsiėmimų su profesionaliu psichologu)
Kartojantys programą kviečiami asistuoti – mokestis aukos forma.


Dalyvių atsiliepimai:

Loreta Varanauskaitė Fokienė:
Seminaras apie... viską. Po jo nė minčių nekyla, kad kažkas kitas atsakingas už tai, kas vyksta savame gyvenime. Atsigręži į save ir... Nuotykis, pavadinimu Gyvenimas, prasideda! O jis ir įdomus, ir netikėtas, ir daug žadantis!
Rekomenduoju.
(papildyta 2 savaitės po seminaro)

Mano mintys ir realizacijos po seminaro “Meilė ir savęs priėmimas”
Po dviejų savaičių jau aiškiai matau, kad šis seminaras truka ne 2,5 dienas. Tai seminaras visam gyvenimui! Dirbti galima (ir verta!) kiekvieną dieną, nes kasdien apie save sužinom kažką naujo... Informacijos tiek daug, kad tik po kruopelę kol kas gebu įsisavinti. Bet! Mano gyvenime prasidėjo realūs pokyčiai. Labiausiai regimi išoriniai pasikeitimai, nes vidinius ne taip paprasta parodyti. :)Taigi: prieš seminarą sugedo mano automobilis.Į užsiėmimus važinėjau troleibusu ir nė nemaniau, kad kas nors greit pasikeis, nes šiuo metu neturiu darbo, remontas brangiai kainuoja, šeima didelė… Bet! Šiandien aš ir vėl vairuoju! Ir ne tą seną, nuolat gendantį automobilį,o visai kitą. Gražų, “jaunesnį” už tą, kurį turėjau. :)
Seminare ir dirbdama toliau po jo aš pagaliau įsisąmoninau, kad viskas, kas vyksta mano gyvenime, priklauso nuo manes pačios! Aš pradedu prisiimti atsakomybę už viską! Pasirodo, tai ne taip jau ir lengva... Lengviau užsidėti aukos kaukę ar perkelti atsakomybę aplinkybėms, kitiems žmonėms. Bet! Kai atsiranda pasitikėjimas savimi, randasi ir jėgos!
Planuoti, veikti ir… nustoti laukti iš ateities blogiausio! Štai taip man kilo idėja, kaip galiu įsigyti kitą automobile, iš kur gauti pinigų, kaip užsidirbti ir t.t. Tai man nauja ir… man patinka! :) Dar! Pastebiu, kad tampu sau švelnesnė. Ir ne tik sau, bet ir vaikams.Tai man taip pat patinka. :) Šis seminaras – stebuklinga kelionė savęs ir savo gyvenimo link. Esu labia dėkinga Irinai ir Andrejui už galimybę papulti šion kelionėn! :)

 

Eglė Palivonienė:

Seminaras labai intensyvus, kraujas greičiau gyslomis teka. Svarbiausia, suvokiau kelių pasikartojančių, įkyrių ir įgrisusių situacijų esmę. Tuojau po seminaro sulaukiau vienos iš jų, tik kelis kartus stipresnės, nei paprastai. Jei ne seminaras būčiau trenkusi durimis arba apsiverkusi. Dabar gi man pasisekė praeiti pro situaciją kaip tam sufijui, prie kurio sugulė šunys išmokyti pulti žmones. Esu budri, vystau įpročius reaguoti naujai. Ateisiu dar.

Stipru, profesionalu, paprasta, netikėta. Patirtys, kurios sukrečia, išvalo ir praplečia sąmonę. Svarbiausia – leisti sau.
Jei leidi sau būti sąžiningas su savimi ir nebijai pažiūrėti ten, kur tau nepatinka – paimsi iš seminaro labai daug. Jei ne – gyvenimas po to pats priveda prie tokių situacijų, kai lyg žaibo blykstelėjimas atsigamina seminaro akimirkos ir… tu turi galimybę išgyventi situaciją jau kitaip, remiantis nauja patirtimi, ir taip išeiti iš užbirto rato, kurį pats sau ir esi užbūręs. Nepaprastai įsimenanti patirtis, galingi instrumentai, kuriuos visada gali panaudoti kritinėje situacijoje ir kiekvieną dieną.

 

 

Registruotis į mokymus
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas