Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

RENGINIAI

Data: 2019-04-27-28
Vilnius, Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa, Verkių g. 29, Vilnius.
Kaina: 90
GALAKTINĖS MEILĖS FESTIVALIS
Kas bemanytum, kad esi - tapk šviesos spindulėliu. Pasaulyje per daug problemų, chaoso, falšo. O tu būk tikras. Šviesk ir sklaidyk tamsą aplinkui.

 Pasaulyje chaosas auga, drauge stiprėja ir mūsų troškimas skleisti Žemėje Šviesą ir Meilę. Dar daugiau Meilės ir Šviesos.

 

Kad mus ir Žemę užlietų Galaktinės meilės banga, mūsų pareiga yra sukurti aplinką, kurioje ji galėtų manifestuoti.


Kadaise TU atėjai į šią Žemę atlikti savąją transformacijos dalį. Tos transformacijos laikas – DABAR.

 

Šios dvi dienos, pavadintos Galaktinės meilės festivaliu – tai laikas, kuriame Tu susijungsi su savo Dievo ir Deivės galia.


Tai suteiks palaikymą tavo misijai skleisti Meilę ir Šviesą šiai planetai.

 

Mes įgalinsime meilę sulaužyti matricą, kurioje gyvename!

 

Viso pasaulio dvasiniai praktikai vis dažniau prabyla apie saulės pliūpsnį, artėjantį iš centrinės Galaktikos Saulės. Kiekvieną 13 000 metų mūsų Saulė išspinduliuoja aukštų vibracijų energijos bangą į Paukščių taką – kaip jos širdies dūžį. Su šia banga grįžta Deivė, atnešanti pusiausvyrą, sklidina meilės, pagarbos, orumo ir laimės. Mes gyvename laikmetyje, kuomet ir vėl galime sulaukti šios bangos...

 

Šios dvi dienos – galimybė atrasti ryšį su savo tikrąja esybe, atsiverti ir atsiduoti pirmapradei kosminei energijai, kurią vadiname besąlygine meile.

 

Šios dvi dienos skirtos moterims ir vyrams, kurie nori ir yra pasiryžę pasiruošti ir palaikyti kitus šios bangos užplūdimo akimirką.

 

 

Kaip:

  • Svarbu suprasti, kas vyksta, todėl reikalinga išgirsti. Susipažinsite su Žemės istorija ir tuo, kas vyksta dabar už oficialių užsklandų.
  • Vedami meditacijos ir švelnių prisilietimų prie tantros galėsime atsargiai prisiliesti ir susijungti su giluminiu savimi, kitais, pasauliu ir giliau, bei sukurti harmoningą vienį, kuriame kiekvienam skirta jo vieta.
  • Galiausiai, mes pasinersime į šokio sūkurį, iki pačios gilumos laimingi ir sklidini meile, kurios turėsime tiek, kad galėtume ja dalintis.

Kur, kada, kiek?

 

Data: Balandžio 27-28, 2019, 10-19 val (su 2 val. trukmės pietų pertrauka)

 

Investicija: už dvi dienas €90,-

 

(su išankstiniu mokėjimu. Jei galite paaukoti daugiau - suteikite galimybę dalyvauti tiems, kurie negali sau leisti <3)


Kas?

 

Žinoma Mokytoja iš Olandijos Anasuya Koopmans.

"Mano darbas – palaikyti žmones jų būties, moteriškumo ir vyriškumo, santykių sferose, padėti rasti savo kelią į vertingą ir laimės kupiną gyvenimą. Aktyviai padedu pereiti į naują, nepriklausomą gyvenimo darnoje su savimi ir bendrystėje. Kelias į gyvenimą, kurį lydi laimė, vienybė, meilė ir laisvė prasideda nuo atleidimo ir pripažinimo, kad kiekvienas turi laisvą valią. Aš nenešu nieko naujo, jokių naujų teorijų, naujų krypčių. Nenoriu nieko versti. Aš esu čia ir dabar, atvira tiems, kas nori žengti dar vieną žingsnį savo gyvenimo keliu."

 

 

 

Registruotis į mokymus
GALAKTINĖS MEILĖS FESTIVALIS
Vilnius, Ogmios miestas, Laisvalaikio terasa, Verkių g. 29, Vilnius.
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas