Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Praktikos

Kinų medicina: pyktis ir medžio elementas
Pavasaris, medis, pyktis ir kepenys. Regis visai nieko bendro tarpusavyje neturintys dalykai, o štai tūkstantmečiais patikrinta Tradicinė kinų medicina atskleidžia, kad jie dar ir kaip tampriai susiję...

 

Medis ir pyktis 
Penkių elementų teorija U-sin teigia, kad kiekvienas iš elementų yra susijęs su tam tikra emocija. Medžio elementui priskiriamas pyktis.

Kiekvienam elementui taip pat priskiriamas ir konkretus metų laikas (kurių pasak kinus yra penki). Medžio elemento laikas – pavasaris, tad dabar geras metas darbui su pykčiu.

 

Augimo energija


Medis simbolizuoja augimo, permainų ir judėjimo į priekį energiją. Ši energija yra labai aktyvi, leidžia pasiekti didelio progreso tiek saviugdoje, tiek ir išoriniuose reikaluose. Pavasarį turime daugiau jėgų įvairių planų ir projektų įgyvendinimui. Tai – geras laikas išsivaduoti nuo bet kokių kliūčių. Norintys daug pasiekti turi pasistengti, kad ši energija tekėtų laisvai. Juk pavasaris – veiksmo, permainų ir atgimimo metas.

 

Kaip kyla pyktis


Išorinės kliūtys ir vidiniai blokai sąlygoja, kad medžio elementas suteikia ne energijos, o nusivylimą, pyktį ir stresą. Pyktis paverčia mus nelanksčiais ir surambėjusiais. Mes tampame panašūs į medį, kuris nuožmiai priešinasi stipriai vėtrai, vietoj to, kad siūbuotų.

 

Ko pasimokyti iš medžio?


Ko gali išmokyti medžio elementas? Lankstumo. Jei būsime pernelyg užsispyrę, mes perlūšime. Tačiau pernelyg atsipalaidavę ir abuoji rizikuojame virsti medžiu su silpna šaknų sistema, ir tuomet neturėsime potencialo augti ir keistis.


Sveika pusiausvyra – tai laikytis tam tikros pozicijos, tačiau išlaikant lankstumą. Kadangi medis – augimo energija, šis elementas taipogi įkūnija planavimą, perspektyvas, apsisprendimą kūrybingoms permainoms. Stenkitės būti pasitikinčiais savimi (bet nesuirzusiais), lanksčiais (bet ne užsispyrusiais) ir skirkite dėmesio žmonėms ir svarbiems reikalams.

 

Kepenys ir tulžies pūslė

 

Tradicinė kinų medicina sieja penkis elementus su penkiomis pagrindinėmis organų sistemomis. Medžio organai – kepenys ir tulžies pūslė. Kepenys atsakingos už ateities darbų planavimą, tai – strateginio planavimo centras. Tulžies pūslė atsakinga už sugebėjimą priiminėti sprendimus ir vertinti situaciją. Taip šie du organai padeda mums planuoti ir pasirinkti. Mes analizuojame ateities galimybes remdamiesi ankstesne patirtimi ir galiausiai suprantame, kokia kryptimi judėti.

 

Iš Epochtimes.ru vertė Audra SunDžong Juan čigongas – tradicine kinų medicina ir pasaulėžiūra grįstos energetinės praktikos. Čia mes didelį dėmesį skiriame ir straipsnyje įvardintiems vidaus organams/emocijoms. Organų meditacija – tiesioginis būdas pagerinti savo santykį su šiais organais ir išvalyti susikaupusį pyktį. Pirmoji, bazinė Džong Juan čigongo pakopa, vedama dviejų instruktorių – Vilniuje. Išmėgink!

 

 

Kinų medicina: pyktis ir medžio elementas
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas