Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Labai intensyvus savaitgalio seminaras su profesionaliu psichologu – tiems, kam atsibodo iš knygų mokytis priimti save, kurie pasiryžę realių išgyvenimų sukeltoms tikroms permainoms. Stipru, efektyvu… ir nebūtina garsiai įvardinti tai, kas skauda. Vietų skaičius ribotas.

Praktikos

Fraktaliniai piešiniai – spalvotas kelias į save!
Gyvenu pasaulyje, kuriame kaip veidrodyje atsispindi tai, ką aš turiu savo viduje. Koks yra mano gyvenimas, tokia esu ir aš pati. Kai piešiu UŽSIMERKUSI, iš pasąmonės iškyla tai, ką pati nuo savęs buvau paslėpus. Dabar tai matau ir galiu nuspręsti, patinka man tai ar ne.
Piešti užsimerkus, kai nereikia jokių akademinių žinių, kai seki savo širdies balsu, esi čia, tikras, pačiu savimi - vienas iš didžiausių malonumų! Taip gimsta kūryba. Per meditaciją – buvimą su savimi. Tai atveria gebėjimą geriau suprasti save, savo troškimus bei priimti save tokiu, koks esi – unikalus!!!


Piešdami fraktalus mes mokomės atidaryti širdis, pildome sielą meile sau, įsileidžiame kitų skirtą meilę mums ir tuo pačiu skleidžiam į aplinką šilumą ir meilę: imam sau, kad paskui galėtume su dviguba jėga dalintis. Tai lyg simbiozė tarp mūsų ir pasaulio, kurio kiekvienas esam neatskiriama dalis. Fraktalai – pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio “fractus” (reiškiančio “sudarytas iš dalių”). Formaliai fraktalas – geometrinis objektas, kurio atskirose dalyse galima pamatytį jį patį, ar bent jau kažką labai panašaus į visą fraktalą.


Mane žavi praktikos, kurios yra paprastos, lengvai įsisavinamos ir visiems prieinamos, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir pan. Vertinu, kad fraktalai nekviečia tik svajoti. Atvirkščiai: jei nori susitikti su tikruoju savimi, susidraugauti, pažinti ir priimti save, turi suprasti, kad norint kažkur nueiti, reikia žengti pirmą žingsnį, semtis žinių ir jomis dalintis, pradėti sportuoti ar pozityviai galvoti, mokėti ne tik duoti, bet ir gebėti su malonumu priimti. O svarbiausia idėja, mane labiausiai fraktaluose paperkanti ta, kad kiekvienas iš mūsų, koks jis šiandien bebūtų, yra TOBULAS. Tą supratau ne iš karto, bet dabar man labai gražu būti su žmonėmis. Ėmiau juose pastebėti žymiai daugiau ir įdomesnių dalykų. Taip puošiu savo gyvenimą: žmonėmis, įvykiais, situacijomis. Ačiū jiems visiems!


Piešimo priemonės labai paprastos ir pigios: A4 formato baltas piešimo popieriaus lapas, vienas juodas rašiklis ir bent 24 spalvoti pieštukai. Iš rinkinio būtina išimti baltą pieštuką. Jis nenaudojamas. Piešiam užsimerkę 45 – 60 s ištisinę nenutrūkstamą liniją. Tuomet imam spalvinti plotelius, kurie gavosi linijų susikirtimo dėka. Pradžioje, kai piešiam testinius fraktalus, spalvas renkamės nežiūrint. Vėliau, kai imam piešti korekcinius fraktalus, spalvos renkamos tikslingai, pagal spalvos energetinę reikšmę.


Tai viena iš metodikų, kurios pagalba mes gaunam tikrąją informaciją apie save. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, kuriuos jis sau kelia ir trokšta įgyvendinti, bei viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant tam tikrus technologinius veiksmus, kurie sudaro fraktalinio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš giliausio pasąmonės klodo ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį. O kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.


Bet unikalumas šio metodo slypi korekcijoje! Žmogus, žinantis fraktalinį metodą ir jo ypatybes, savo rankose turi galingą įrankį, kurio pagalba gali keistis pats bei daryti įtaką jį supančiai aplinkai. Tai, ko gero, vienintelė metodika, kuri pateikia įrankį, kurio pagalba mes galime keisti tai, kas mums mumyse nepatinka, pritraukti tai, ko mums trūksta. O svarbiausia, kad visą tai nusprendžiame mes patys. Nieks iš išorės neturi teisės kištis į mūsų pasirinkimus!
Kas piešinyje kalba apie mus?
Linija – tai lyg žmogaus rašysena. Koks žmogaus charakteris – tokios ir rašysenos ypatybės. Rašysenos analogija – linijų ypatybės fraktale. Yra svarbu kokia ji: ryškiai nubrėžta ar nutrūkusi, grakšti linija ar aštri, kampuota.


Piešinio dydis – mažas, vidutinis ar didelis piešinys apsprendžia žmogaus charakterį.


Langeliai – jų visuma fraktale sukuria tikslų žmogaus, kaip asmenybės, paveikslą. Todėl svarbu nustatyti kokio dydžio langeliai vyrauja piešinyje.


Spalva – tai tam tikro ilgio bangos spinduliavimas. Pagal dominuojančias spalvas galime įvertinti autoriaus energinę sistemą. Spalva, kaip energijos funkcija, atspindi žmogaus būseną vaikystės periodu, pasakoja, kas vyksta dabar ir įspėja, ko galima laukti ateityje.


Fraktalinio piešimo metodas veda į meditaciją, emocinį stabilumą, dvasinę harmoniją, kūrybinę saviraišką, norų realizavimą, norimų savybių formavimą, santykių tvarkymą.


Neseniai pradėjau mokyti piešti sakralinės geometrijos fraktalus. Prieš tai, žinoma, gavau šios metodikos autorės Tanzilios Polujachtovos palaiminimą. Džiaugiuosi ir aš prisidėjusi prie šio metodo plėtros. Sujungus sakralinę geometriją su fraktalų piešimo metodika gaunam dar galingesnį įrankį į savęs ir Visatos pažinimą, padedantį atsakyti į begalę mums kylančių klausimų.


Paprastų sakralinės geometrijos tiesų supratimas veda į sąmonės vystymą ir širdies atidarymą. Kiekvieno mūsų holografinis vaizdas, per linijas ir spalvas išreikštas fraktale, turi savyje begalę energijos ir informacijos. Simbolių pasaulis – subtili erdvė, į kurią papuolę imame suprasti universalią Visatos kalbą. Žinodami šią kalbą mes tampame kūrėjais: savęs, savo gyvenimo!


Žmogaus būsenos analitinės diagnostikos, prognozės ir korekcijos fraktalinio metodo autoriai - T. Z. Polujachtova ir A. E. Komovas. Jie daugeliui yra žinomi kaip universalių metodikų kūrėjai, pasižymintys savo naujais darbais sveikatinimo sistemų ir bioenerginių informacinių technologijų srityje. Jų sukurtų metodikų ir technologijų pritaikymo praktika jau tūkstančiams žmonių padėjo tapti sveikiems ir išspręsti daugelį savo gyvenimo problemų.

 

Fraktalinio metodo naudojimo aspektai:

 

  • žmogaus būsenos ir problemų diagnostika bei prognozė
  • korekcija
  • meditacija
  • kūrybinė saviraiška
  • funkcionaliųjų fraktalų piešimas arba „norų“ užsakymas metodo pagalba
  • santykių fraktalai
  • *sakralinė geometrija fraktaluose
  • *Baltiškieji fraktalai

* - šios dvi temos yra mano indėlis į šią metodiką. Jos vertos ypatingo dėmesio, medžiaga apie tai ruošiama.

 

Laima Barbora Pauliukėnė,

sertifikuota fraktalinio piešimo mokytoja

 

---

Norite patirti šio metodo teikiamą savęs atradimo džiaugsmą? O gal svajojate tapti šio metodo mokytoja?  5 internetinių seminarų ciklas "Fraktalinio piešimo metodas"- galbūt tai, ko taip ilgai ieškojote?

Fraktaliniai piešiniai – spalvotas kelias į save!
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas