Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Labai intensyvus savaitgalio seminaras su profesionaliu psichologu – tiems, kam atsibodo iš knygų mokytis priimti save, kurie pasiryžę realių išgyvenimų sukeltoms tikroms permainoms. Stipru, efektyvu… ir nebūtina garsiai įvardinti tai, kas skauda. Vietų skaičius ribotas.

Praktikos

Kaip atsisakyti varžančiųjų įsitikinimų
Pratimas skirtas tiems, kurie nori išmokti – žingsnis po žingsnio – mylėti save. Mylėti save tokius, kokie yra. Juk iš tiesų tik tokius save mylėti ir galime.

Paimkite popieriaus lapą ar kelis, ir iš eilės surašykite viską, ką blogo apie save, kitus ir pasaulį esate girdėję iš tėvų, giminaičių, draugų, mokytojų, religijos atstovų ir kitų tuo metu jums buvusių autoritetų. Skirkite tam laiko – kuo daugiau prisiminsite, tuo geriau jums.

 

– Ką esate girdėję apie pinigus?

– Ką jums yra sakę apie jūsų kūną ir išvaizdą?

– Apie meilę ir santykius?

– Apie jūsų gabumus ir talentus?

– Apie kitus jms pažįstamus žmones?

– Apie žmones apskritai?

 

Leiskite balsams galvoje kalbėti nevaržomai ir laisvai. Tik klausykite ir spėkite konspektuoti. Tuo pačiu gaudykite pajautimus – ką kokioje kūno vietoje jaučiate. Tik paleiskite – ir iš jūsų ant popieriaus lapo ims tekėti neigiamų pažiūrų upelis. Nesistebėkite – būtent tai formavo jūsų pasaulėžiūrą.

 

Baigę rašyti prie kiekvieno punkto parašykite – kas "įdiegė" jums kiekvieną iš šių istorijų.

 

Tik nepykite ir nekaltinkite tų žmonių – jie padarė viską, kas geriausia jums. Kitaip tiesiog negalėjo būti. Ir gerai, kad nebuvo. Jūs gyvenote vaodvaudamiesi šiais įsitikinimais, nes pats juos iš jų priėmėte. Galų gale, jei darote šį pratimą, matyt, jie jau padarė savo darbą ir aėjo laikas su jais atsisveikinti.

 

Juk jau pastebėjote – visi šie įsitikinimai jums ne padeda, o jus riboja. Jie net priklauso ne jums. Kai matote juos surašytus ant lapo, galite tiek kiekvienu iš jų užduoti sau klausimą – ar tai tikrai yra tiesa. Atsakymas akivaizdus…

 

Dabar galite pasikalbėti. Įsivaizduokite žmogų, kuris jums pasakė tą ar kitą faktą. Gražiai ir mandagiai paaiškinkite jam, kad jis buvo neteisus, ir kad jūs iš patirties žinote, kad … (perrašykite įsitikinimą).

Taip, jei sąžiningai darysite šį pratimą, netrukus imsite jausti didelį palengvėjimą. Tai reikš, kad gijimo procesas prasidėjo.

Sėkmės!

 

PS: šį pratimą naudojame ir seminare "Veidrodžių karalystėje". Apsilankykite pas mus - dirbti grupėje ir smagiau, ir efektyviau!

Kaip atsisakyti varžančiųjų įsitikinimų
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas