Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Praktikos

Pavasaris, medis, pyktis ir kepenys. Regis visai nieko bendro tarpusavyje neturintys dalykai, o štai tūkstantmečiais patikrinta Tradicinė kinų medicina atskleidžia, kad jie dar ir kaip tampriai susiję...
Vis įsižeidžiate? Tokiu atveju ši Ošo mantra – jums! Atsispausdinkite, eikite prie veidrodžio ir garsiai ir išraiškingai skaitykite – tiek kartų, kol nuoskauda neišgaruos kaip dūmas.
Japonų savistabos metodas Naikan grindžiamas introspekcija – savo gyvenimo, minčių, vaizdinių, jausmų ir išgyvenimų tyrinėjimu ir pažinimu. Pats žodis „naikan“ reiškia „žvilgsnis į vidų“, „matyti savo sąmonės akimi“. Naikan metodą sukūręs Ishin Yoshimoto teigė: “Mūsų gyvenimiška patirtis pagrįsta ne gyvenimu, o tuo, į ką mes sutelkiame savo dėmesį“.
Stebėdami gamtą, stebėdami gyvūnus, galime nemažai išmokti. Taip, Žmogus - mąstanti būtybė, bet kaip dažnai tas mūsų protas prikaišo mums pagalių į ratus, kad tik nepamatytumėme, kad viskas gyvenime yra daug paprasčiau...
Gyvenu pasaulyje, kuriame kaip veidrodyje atsispindi tai, ką aš turiu savo viduje. Koks yra mano gyvenimas, tokia esu ir aš pati. Kai piešiu UŽSIMERKUSI, iš pasąmonės iškyla tai, ką pati nuo savęs buvau paslėpus. Dabar tai matau ir galiu nuspręsti, patinka man tai ar ne.
Piešti užsimerkus, kai nereikia jokių akademinių žinių, kai seki savo širdies balsu, esi čia, tikras, pačiu savimi - vienas iš didžiausių malonumų! Taip gimsta kūryba. Per meditaciją – buvimą su savimi. Tai atveria gebėjimą geriau suprasti save, savo troškimus bei priimti save tokiu, koks esi – unikalus!!!
Pratimas skirtas tiems, kurie nori išmokti – žingsnis po žingsnio – mylėti save. Mylėti save tokius, kokie yra. Juk iš tiesų tik tokius save mylėti ir galime.
Gyvenime visi mes gauname tai, į ką susitelkiame. Kur nukreiptos mūsų mintys, ten teka mūsų energija. Kur mūsų energija - ten mūsų rezultatas. Ir dar įdomiau: mūsų rezultatas yra TOKS, kokios yra mūsų mintys.
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas