Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Moterims

Tėvo laiškas dukrai: Tavo vienintelė užtuotis – nepamiršti, kad esi verta gero žmogaus meilės
„Mažyte,
Neseniai mes su mama kažko ieškojome Google paieškoje. Atsitiktinai į mūsų užklausą Google padavė popiliariausių užklausų sąrašą. Pačiame jo viršuje buvo klausimas: „Kaip išlaikyti vyrą“.
Ši užklausa mane nuginklavo. Aš greitai permečiau akimis kelis iš tos begalybės straipsnių apie tai, kaip visada atrodyti seksualiai, kada ir kaip prie jo galima prieiti bei kaip padaryti savo vyrą laimingu ir išmintingu...


Ir įsiutau.


Mažute, tai – netiesa, tu niekada, girdi, niekada neturi stengtis „išlaikyti vyro“.


Mažute, vienintelė tavo užduotis – neleisti sau pamiršti, kad esi verta gero žmogauss meilės. Saugok šį įsitikinimą giliausioje savo širdies kertelėje, ten, kur jo nesugriaus atsūmimai, praradimai ir egoizmas, kuriuos mes visi sutinkame gyvenimo kelyje. (Jei visada atminsi, kad ne tik tu, bet ir bet kuris žmogus yra vertas pagarbos ir meilės, skaityk, kad jau laimėjai didžiausią savo gyvenimo mūšį. Tačiau apie tai – kitame laiške).


Jeigu tu patikėsi, kad esi vertinga pati savimi, tu sudominsi berniuką, kuris sugebės tave įvertinti ir kuris panorės praleisti visą savo gyvenimą vis stipriau ir stipriau į tave įsimylint.


Mažyle, noriu pasakyti tau šį tą apie berniuką, kuriam nereikia, kad jį išlaikytų – nes jis pats panorės būti greta tavęs.


Man nesvarbu, ar jis deda alkūnes ant stalo valgant – svarbiausia, kad jis nenuleistų akių nuo tavo juokingai surauktos nosytės, kai kvatojies.


Man nesvarbu, ar jis nors šiek tiek moka žaisti golfą – svarbiausia, kad jis mokės žaisti su vaikais, kuriuos jam padovanosi, ir pastebėti – tai su džiaugsmu, tai sudirgęs, kokie jie panašūs į tave.


Man nesvarbu, ar jis vyriškas, - svarbiausia, kad jam pakaktų jėgų leisti tau pademonstruoti tavo širdies jėgą.


Mažiausiai mane domina, už ką jis balsuos per rinkimus – jei jis gerbs tave tavo pačios namuose ir jaus gilią pagarbą tau savo širdyje.


Man nesvarbu, kokia yra jo odos spalva – jei jis jūsų bendro gyvenimo paveikslą tapys kantrybės, mokėjimo aukoti vardan viens kito, jautrumo ir švelnumo spalvomis.


Man nesvarbu, ar jis religingas ir kokiai konfesijai priklauso – svarbiausia, kad jis suvoktų, kad gyvenime yra šventų dalykų, ir žinotų, kad kiekviena gyvenimo minutė apskritai ir kiekviena gyvenimo su tavimi minutė yra giliai šventa.


Ir galiausiai, mažute: jei savo kelyje sutiksi tokį vyrą ir pasirodys, kad aš ir jis, mes neturime nieko bendra, mus apjungs pati didžiausia ir svarbiausia gyvenimo vertybė: TU.


Nes galiausiai vienintelis dalykas, kurį tau verta daryti, „kad jį išlaikytum“ – tai būti savimi.


Amžinai tave mylėsiantis vyras –
Tavo Tėtis
Kelly Flanagal, „Laiškai dukrai“

Tėvo laiškas dukrai: Tavo vienintelė užtuotis – nepamiršti, kad esi verta gero žmogaus meilės
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas