Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Galaktinės meilės festivalis
Dvi dienos, per kurias įgaminsime Meilę sulaužyti matricą kurioje gyvename. Žmogus vertas gyventi laimėje ir darnoje su pasauliu ir savimi!

Moterims

Data: nuotr.: pixabay.com
Stipri moteris nori stipraus vyro
Kai žurnalo Moters prsichologija redaktorė mane maloniai pakvietė dalyvauti Knygų mugės diskusijoje „Stipri moteris nori stipraus vyro“, labai apsidžiaugiau, o kartu ir susirūpinau. Kadangi tuokart dalyvauti man nebuvo lemta, savo mintis išliejau ant popieriaus. Kodėl susirūpinau? Nes žodžių junginys stipri moteris – daugialypis. Kas toji stipri moteris? O koks vyras yra stiprus? Kur yra tos stiprios moters stiprybė? Kodėl būtent stipri moteris nori stipraus vyro? O ar stiprus vyras jos nori? Kokios moters nori stiprus vyras? Juk gali būti labai įvairiai. Apie tai – šiame straipsnyje.

"Stipri" moteris – tai moteris, kuri daug pakelia.
Man regis, tokiai stipriai moteriai stipraus vyro nereikia. Juk ji pati stipri. Tokiai moteriai reikalingas sunkus vyras, kad ji galėtų jį kilnoti ir taip užsiauginti dar stipresnius raumenis. Beje, net ir netiesiogiai – juk būti alkoholiko žmona gali tik labai stipri moteris. Bet nuojauta man sako, kad tema – ne apie tai.

 

"Stipri" moteris – ta, kuri viską gali

Ji įkals vinį į gelžbetoninę sieną. Pasidarys remontą, suvaldys visas krizes darbe, pakeliui iš darbo pasikeis padangą, užaugins vaikus… Viena. Nes jai ne tik kad stipraus, jai jokio vyro nereikia. O jos pačios tokios gali norėti tik pernokęs vaikas, kuriam vis dar labai reikia mamos.

 

"Stipri" moteris – bandanti pralenkti vyrą

Iš tiesų, visos be išimties moterys yra be galo stiprios psichologiškai. Ne paslaptis, jog kiekviena moteris gali įkvėpti arba suėsti vyrą. Šiuo atveju nestipri moteris būtų ta, kuri bando prilygti vyrui... vyriškumu. Konkurencingai įrodyti jam, kad ji yra stipresnė. Geresnė. Kitaip tariant, jį... suėsti. Nukauti. Iškastruoti. Verta prisiminti išmintingą posakį: 99 moterys padarys iš vyro kvailį, ir tik viena – iš kvailio vyrą…

 

Ir būtent toji viena iš šimto ir yra ta tikroji, tikrai stipri moteris. Būtent joje glūdi toji moteriška stiprybė, toji jėga, kuri tarsi upės tėkmė teka moterimi ir leidžia jai kurti. Grožį, jaukumą, meilės lauką, kuriame pailsi ir išsiskleidžia vyro širdis. Kuriame jis gauna peno ir įkvėpimo eiti ir užkariauti pasaulį.

 

Kokia ji, tikroji stipri moteris?

Ji gali būti visokia. Ji gali kvatotis, šokti, kvailioti kaip mergaitė, gali urgzti kaip tigrė, ginanti savo vaikus. Gali suktis po namus kaip vilkutis. Gali net sėkmingai daryti karjerą – taip, tai niekaip nepakenks jos moteriškumui. Nes net ir įtemptame grafike ji visada atras laiko tam paslaptingam dalykui, kuris papildys jos moteriškumo klodus.

 

Žinai, koks dažniausiai užduodamas klausimas per moteriškumo sesijas? Nuo ko viskas prasideda? Be abejo – kaip tapti moteriška. KĄ DARYTI, kad būtum moteriška? Kaip elgtis, kaip rengtis?.. Taip, sijonai padeda. Taip, plepėjimai su draugėmis reikalingi (bet suryja daug jėgų ir energijos). Taip, daržų ravėjimas pasakiškai gydo ir įžemina. Taip, gėlės, gražūs daiktai, švara ir jaukumas gelbsti. Tačiau jei darysi tik tai – tai bus tik tarsi dirbtinis gyvybės palaikymas, tabletės, kasdienis smulkmeniškas ir nenatūralus moteriškumo reanimavimas. Nes tiesa yra ta, kad REIKIA... NEDARYTI NIEKO! (Ir tai visai nereiškia, kad nereikia nieko daryti, kad susigrąžintum savo moteriškumą.)

 

Visiems žinomi In ir Jan simboliai. Kinai sako, kad In – pasyvioji, tamsioji, vėsioji energija atitinka moterišką pradą. Jan – šviesi, aktyvi, karšta vyriškoji energija. Natūralusis Jan būvis – VEIKTI. In – tiesiog BŪTI.

 

Moteris ugdo savo moteriškumą, kai nedaro nieko. Tai – jos būdas prikaupti energijos tam, kad galėti ją skleisti ir skleistis pati. O tuomet jau ir vakarienė gardesnė, ir sijonas dailiau gula, ir benamiais katinėliais pasirūpinti jėgų yra.

 

Todėl svarbiausia – rasti laiko tiesiog pabūti. Pasėdėti minutėlę kitą atsipalaidavus. Jausti, kaip per tave teka sunkios ir be galo malonios moteriškumo bangos. Kaip tu pati teki kiekvienoje tavo būties akimirkoje.

 

Taip, kad vyras VESTŲ, moteris turi TEKĖTI… Dažnai vyras susisaisto saitais su netekančia moterimi ir bando ją vesti. Reikalauja, kad jei jau ištekėjo, tekėtų iš paskos ir būtų vedama... O moteris stovi įsispyrusi kaip ožka, žiūri nesuprantančiom akim ir varo savo – arba nori daug pakelti, arba nori viską padaryti pati, arba nori kažką suėsti. Ji nekalta. Ji – tik netekanti upė, kurią užtvenkė įvirtę medžiai (vaikystės traumos), gyvenime prikauptos šiukšlės (nuslopintos emocijos), ar dugne narve įkalintas banginis (blogi santykiai su tėvais).

 

Būtent tai išvalius, moteriškumo upė ima tekėti laisvai. Ir tokia moteris negali būti nemoteriška. Ji tiesiog yra tokia, kokia yra iš tikrųjų.

 

Išsivadavusi nuo visokiausio plauko psichologinių problemų moteris tikrai nenorės:

 

  • Vyro, kuriam reikia surinkti, išplauti ir surūšiuoti kojines, ir kuris vos įkėlęs koją į namus klaus, kur jo vakarienė. Ji nori vyro, ne vaiko.
  • Vyro, kuris ja pasirūpins dviem šimtais procentų – viskuo ir visur. Kuris suteiks jai visišką saugumo jausmą. Ir amžiną buvimą tėtuko mergyte be galimybės augti ir tobulėti. Tai ji jau gavo iš savo tėvo.
  • Vyro, kuris dvasiškai netobulėja. Nes būtent vyras VEDA moterį būtent į dvasingumą. Per gyvenimą ji puikiai gali eiti pati.
  • Vyro, kuris negeba, netinkamas VESTI, nes įklimpęs iki ausų savo neišspręstų problemų molyje, o jo vyriškumas nugrimzdęs vaikystės pelkynuose.

O tuo metu gyvenime...

 

Dauguma santuokų žlunga būtent todėl, kad vyras netinkamas vesti, o moteris neįgali tekėti... Tačiau tos santuokos, kurios išlieka, jos būna praėjusios ir ugnį, ir vandenį, ir varines triūbas. Vienos intuityviai ir besimokydamos iš savo klaidų, kitos su santykių specialistų pagalba išjuda ir teka per gyvenimą. Kartais moteris pradeda tekėti pirma, savo pavasarinės upės srautu išplauna vyrą įkalinusį molį ir išmintingai leidžiasi jo vedama.

 

Audra Maksvytienė

Stipri moteris nori stipraus vyro
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas