Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Galaktinės meilės festivalis
Dvi dienos, per kurias įgaminsime Meilę sulaužyti matricą kurioje gyvename. Žmogus vertas gyventi laimėje ir darnoje su pasauliu ir savimi!

Moterims

Kokia tu esi - protinga ar išmintinga? Protinga moteris lengvai daro karjerą, tačiau jai sunku meilėje. Juk vyrai protingas moteris gerbia ir vertina, tačiau myli ir veda dažniausiai kitokias...
Tantriniai mokymai sako: kai susitinka vyras ir moteris, juos sujungia energetiniai saitai, kuriais, pagal susisiekiančiųjų indų dėsnį, pradeda vykti energijų apykaita.
Moteris, kuri skiria sau laiko puoselėti savo moteriškumą – tikras savo vyro sėkmės talismanas. Ji neša sėkmę, pagarbą, gerbūvį ir klestėjimą. Ji suteikia jam įkvėpimo darbuose. Tikėdama juo ji stiprina jo jėgas. Savo šiltais jausmais ji apgaubia jį lyg nepramušamais šarvais. Jos jausmingumas ir intuicija padeda jam rinktis tai, kas geriausia. Ji – kaip katė, apeinanti viską, kas negera, daro savo vyrą nepažeidžiamu nugalėtoju.
Daugelį moterų aplanko dilema: kaip elgtis su vyrais, kokia būti: gera ar... nelabai.
Vienos mano, kad turi būti egoistės ir galvoti tik apie save, kitos laikosi nuomonės, kad moteris privalo vyrui dovanoti meilę ir gėrį. Besąlygiškai.
Tačiau jei būsi visada gera, vyras gali greitai prie to priprasti ir nustos tave vertinti, o ir visai gali pamesti. O jei būsi kalė, vyras stengsis pelnyti tavo dėmesį, o jei ir paliks, tau nebus taip skaudu kaip kad jei būtum elgusis su juo gražiuoju...
Tad kaip iš tiesų turėtų elgtis moteris, kad tiesiog būtų laiminga ir nebijotų būti palikta?
Moters energija – šio pasaulio pagrindas. Ir pagrindinė moters užduotis – rinkti ir kaupti energiją, kad dovanotų ją kitiems, būtų vyro mūza, saugotų vaikus, rūpintųsi giminėmis ir artimaisiais.
Kai moteris pilna energijos, ji tampa itin patraukli ir sulaukia daug vyrų dėmesio. Nes būtent tokia moteris gali suteikti vyrui žemiškojo gyvenimo ir meilės pilnatvę.
Gyvename visuomenėje, kuri bando mums diktuoti jai priimtinus grožio standartus. Štai – moteris. Liekna (liesa), stangriu užpakaliuku ir būtinai plokščiu plekšnės pilvu. Ant kurio, pageidautina, kaip ir pas vyrą – išryškėję raumenukai. Gražu? Grožis – subjektyvu. O kur tai veda?
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas