Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Labai intensyvus savaitgalio seminaras su profesionaliu psichologu – tiems, kam atsibodo iš knygų mokytis priimti save, kurie pasiryžę realių išgyvenimų sukeltoms tikroms permainoms. Stipru, efektyvu… ir nebūtina garsiai įvardinti tai, kas skauda. Vietų skaičius ribotas.

Moterims

„Mažyte,
Neseniai mes su mama kažko ieškojome Google paieškoje. Atsitiktinai į mūsų užklausą Google padavė popiliariausių užklausų sąrašą. Pačiame jo viršuje buvo klausimas: „Kaip išlaikyti vyrą“.
Ši užklausa mane nuginklavo. Aš greitai permečiau akimis kelis iš tos begalybės straipsnių apie tai, kaip visada atrodyti seksualiai, kada ir kaip prie jo galima prieiti bei kaip padaryti savo vyrą laimingu ir išmintingu...
Kai žurnalo Moters prsichologija redaktorė mane maloniai pakvietė dalyvauti Knygų mugės diskusijoje „Stipri moteris nori stipraus vyro“, labai apsidžiaugiau, o kartu ir susirūpinau. Kadangi tuokart dalyvauti man nebuvo lemta, savo mintis išliejau ant popieriaus. Kodėl susirūpinau? Nes žodžių junginys stipri moteris – daugialypis. Kas toji stipri moteris? O koks vyras yra stiprus? Kur yra tos stiprios moters stiprybė? Kodėl būtent stipri moteris nori stipraus vyro? O ar stiprus vyras jos nori? Kokios moters nori stiprus vyras? Juk gali būti labai įvairiai. Apie tai – šiame straipsnyje.
Aš tupėjau šviežiai iškastoje duobėje kiemo vidury ir laukiau Antano. Antanas gyveno gretimame name, o štai duobė buvo tik mūsų kieme – rūdžių spalvos, molinga, su pakraščiuose žydinčiomis ramunėmis. Antanas atėjo ir įšoko į duobę. Mes trumpai šnektelėjome. Ir tada netikėtai duobės siena labai greitai nuropojo mažas mažulytis voriukas...
Rusų psichologė ir moteriškumo trenerė Julija Sudakova įspėja visas moteris apie vieną svarbų momentą, kuris ateina, kai ji panūsta kurti santykius po nutrūkusiųjų. Išsiskyrus su partneriu, anksčiau ar vėliau gyvenime ima rastis nauji vyrai, ir čia atsiranda niuansų, kuriais būtinai norime pasidalinti.
Gerbti savo vidinę Deivę – tai ne pasilepinti nauju papuošalu ar Kardeno suknele.
Tai - ne „šopingas“, „bodingas“ ar „žoringas“.
Tai - ne malonumas jausti vyrų žvilgsnius ir ne arogantiškas tavo kūno defile su aukštakulniais.
Tai – ne savų privalumų deklaravimas:
„Aš graži!“ „Aš protinga!“ „Aš verta geriausio!“
Ir net ne totalus to priėmimas...
„Kiekvienas yra nelaimingas tiek, kiek tiki toks esąs“. Seneka
Gera žinia! Tik apie 10 procentų žmonių laimė priklauso nuo gyvenimo įvykių ir aplinkybių. Pasirodo, didesnę įtaką mūsų laimės pojūčiui daro mūsų asmenybė ir – ypatingai – mūsų mintys ir poelgiai. O juos pakeisti lengviausia.
Joko Ono ir Džonas Lenonas. Salvadoras Dali ir Gala. Petrarka ir Laura. Napoleonas ir Žozefina. Šios moterys pateko į istoriją kaip ištikimos savo talentingų vyrų palydovės.
Nepaprastos asmenybės, kurios turėjo dovaną kurstyti ir palaikyti kūrybinę ugnį savo vyrų širdyse ir kurios skatino juos atlikti žygdarbius. Kitaip tariant, jos buvo mūzos...
Kas yra Moteriškumas? Psichologas Markas Ifraimovas mano, kad Moteriškumą vyrai ir moterys supranta savaip. Skirtingai. O kur, esą, didelis skirtumas, ten atsiranda vietos parodijai ir amžinam nesusišnekėjimui.
Markas sugebėjo vyriškai tiksliai apibrėžti pačią moteriškumo esmę. Taigi, - straipsnis, kurį būtina perskaityti.
Amerikietė psichologė Laura Shlesinger veda radijo laidą, į kurią skambinantys žmonės klausia jos patarimų. Ištyrusi skambinusių moterų problemas, Laura savo mintis ir įspūdžius surašė ant popieriaus. Taip gimė „Dešimt kvailų klaidų, kuriomis moterys pačios gadina savo gyvenimus“.
Dar senovėje kinai teigė, jog moters gyvybingumo pagrindas yra jos seksualinė sveikata.
Pasinaudokite amžių patvirtinta patirtimi ir, reguliariai atlikdamos paprastas praktikas ir rekomendacijas, atskleiskite savo prigimtinį seksualumą ir leiskite seksualinei energijai laisvai tekėti per jūsų sakralųjį centrą.
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas