Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

KONSULTACIJOS

Asmeninis pokalbis su Audra
Esu tikra, kad pats žmogus geriausiai žino, ko jam reikia ir kaip efektyviausiai išspręsti iškilusią problemą. Tik labai dažnai jis taip į ją pasineria, kad pats susipainioja ir nebemato to, kas galbūt akivaizdu. Mano darbas - jam padėti susigaudyti situacijoje, padėti susišnekėti su savimi. Padėti pajusti, ko nori jo širdis. Suprasti, kodėl gautas rezultatas yra ne toks, kokio tikėjosi. Suprasti save. Atrasti save iš naujo ir niekada nebepaleisti...

 

 

 

Ir gyvenime, ir darbe stengiuosi vadovautis trijų senovės kinų išminčiaus Lao Dze žmonėms atskleistų deimantų principu: paprastumas, kantrybė, atjauta. 

 

Šiuo metu mieliausiai dirbu šiomis temomis: 

 

Moteriškumas. Jeigu manote, kad esate nemoteriška - jūs labai klystate. Paieškokime, kas atribojo Jus nuo Jūsų moteriškojo prado, atraskime, kokie šaltiniai gali jį papildyti ir užmaitinti... Susipažinkime su visomis Jumyse slypinčiomis moterimis, patikrinkime, kaip jos santykiauja su pasauliu ir išrinktuoju... Jei tokio nėra - galiu padėti išsirinkti, prisikviesti vertą... ir tapti jo verta. :)

 

Savęs pažinimas ir meilė sau.  Esu 100% tikra - be meilės sau visos praktikos, technikos ir sesijos yra praktiškai neefektyvios. Be meilės sau negalime mylėti kitų. Be meilės sau negerbiame savęs ir neleidžiame kitiems mūsų gerbti. Būtent nuo meilės sau priklauso mūsų santykiai su pasauliu, antrąja puse, kolegomis ir draugais. Čia yra viskas. Ir nuo to verta pradėti. Siūlau asmeninėse sesijose pasinerti į savo vidinį pasaulį, susipažinti su savimi - tokiais kokiais esame iš tikrųjų, ir, be abejo, save pamilti. Nors iš tiesų pažinus tikrąjį save savęs nemylėti tampa neįmanoma.

 

Tikslai, svajonės ir savęs realizavimas. Turite svajonių, tačiau jos kažkodėl nesipildo? Pasitikrinsime, kodėl, išgryninsime svajonę ir sudarysime veiksmų planą, kuris užtikrintų, kad šį kartą jūs pasiektumėte to, ko norėjote. 


Asmeninės tiesos, požiūriai  ir įsitikinimai. Manau, kad mūsų kančios ir nepasitenkinimo priežastis glūdi išimtinai mumyse. Tiksliau, mūsų mintyse ir įsitikinimuose. Mūsų asmeninėje tiesoje, kiekvieno susidūrimo su žmonėmis ir realybe akimirką audžiančiais būtas ir nebūtas istorijas. Taigi, jei jaučiate, kad gyvenimas jums neteisingas, žmonės ne tokie, kokie galėtų būti - susitikime. Pakeiskime ribojančius ir skaudinančius įsitikinimus tais, kurie padės labiau džiaugtis gyvenimu.


 

 

 

Sesijos kaina - pagal susitarimą. 

 

Vieta: Vilnius (individualios sesijos kituose miestuose gali vykti tam tikromis specialiai sutartomis dienomis arba skype programa/telefonu)

 

Pirmоji sesija - nemokama. Jos metu susipažįstame, geriame arbatą ir kalbamės apie Jūsų gyvenimą ir tai, kaip galėtume drauge paversti jį dar šiek tiek geresniu ir gražesniu.

 

* Jei šiuo metu turite problemų su finansais, tačiau jaučiate, kad reikia  - parašykite. Gyvenime būna visaip, tai - visiškai žmogiška ir suprantama. Tad  jeigu tik tai stabdo jus nuo žingsnio į save - galbūt išeitį surasime drauge.

 

 

 

 

 

Registruotis į mokymus
Asmeninis pokalbis su Audra
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas