Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Apie mus

  Sakubona!

Taip sveikinasi vienos Pietų Afrikos tautelės atstovai. Pažodžiui tai reiškia
"AŠ TAVE MATAU…"

 

2015 m. vasario mėnesį dienos šviesą išvydęs virtualus savęs pažinimo centras "SAKUBONA" - tai dar vienas kelias, kupinas galimybių  pamatyti ir dar giliau pažinti save - ne tą, kurį sukūrė aplinka, o save tikrą - kokie esame. "Sakubona" - tai saviugdos straipsniai ir praktikos, straipsniai moterims ir amžių išminties kupinos alegorinės istorijos. Viskas tam, kad greičiau susitiktum su savo Tikruoju Aš ir pasakytum jam: "Sakubona!"

 

O dabar Jums "SAKUBONA!" sako lektoriai:

 

 

 

 

 

Džong Juan čigongo instruktorius Erikas Irens

Sertifikuotas Džong Juan čigongo Pirmosios pakopos instruktorius.

 Džong Juan čigongą praktikuoju nuo 2013 metų.

Esu asmeninis meistro Siu Mintango mokinys nuo 2016 metų.

Instruktoriaus kvalifikaciją įgyjau 2018 m.


Asmeniškai man čigongas leido susigražinti gyvenimo džiaugsmą ir pajusti, kad esu savo būsenos šeimininkas. Pradėjau praktikuoti sutrikus sveikatai – gydytojai patarė ruoštis blogiausiam scenarijui. Kol diagnozė nebuvo patikslinta, buvau įsitikinęs, kad gyventi liko keli mėnesiai. Tuo laikotarpiu daug galvojau apie gyvenimo prasmę ir ko man labiausiai jame trūksta. Supratau, kad sveikata yra neįkainojama. Taip pat supratau, kad visai nemoku mylėti ir padėti nei sau, nei artimiausiems žmonėms, netgi savo vaikams. Šis suvokimas tapo motyvacija ryžtis keisti gyvenimą iš esmės. Ir čigongas, stebuklingu būdu atsiradęs mano gyvenime, tapo tuo svertu, leidžiančiu pakeisti savo kryptį.

 

Džong Juan čigongo sistema neskubri, reikalauja atsidavimo  ir intuityvaus pasitikėjimo. Praktikuojančiajam nuolat tenka susidurti su savo nesąmoningumu, įpročiais ir klaidingais įsitikinimais. Tačiau žingsnis po žingsio viskas įgyja tikrąsias proporcijas ir gyvenimo upė tampa stipri ir veržli, bet rami srovė.


Džong Juan čigongas, mano manymu, yra nuosekliausia saviugdos sistema iš prieinamų Vakaruose. Pradedama nuo kūno. Vėliau praktika ima transformuoti emocijas, įsitikinimus ir įpročius, mąstymas ir kūrybiškumas įgauna naują kokybę, o asmenybėje po truputi leidžia šaknis „universalioji etika“ arba, kinų filosofijoje – „De“. Džong Juanis, man yra asmenybės ir individo brandos kelias. Ir nors mes visi keliaujame savo greičiu – esame visi viename kelyje, kuris neturi pabaigos.


Esu praktikavęs ir kitose mokyklose. Pasaulyje esama tikrai efektyvių praktikų, kurias praktikuojant išgyvenamos įvairios neįprastos, įkvepiančios būsenos... Tai nuostabūs potyriai. Tik vienas „bet“. Tam, kad sąmoningumas įsitvirtintų, taptų gyvenimo būdu, žmogaus energetinė sistema turi būti pasiruošusi, energijos tūris ir kokybė, elgesio modeliai negali likti senais - jie turi transformuotis. Yra mokyklų, kurios akcentuoja dvasinį potyrį, o visa kita tarsi mistiniu būdu susitvarkys savaime. Daoistų požiūris galbūt kiek kitoks. Kad patirtum Dangų, privalai pirmiausia tapti Žmogumi, tvirtai stovinčiu ant kojų, įremtų į šią Žemę. Tai - prigimties išraiška, būtina salyga augimui.

 

Taigi, privalai išmokti gyventi materija- kūnu, energija – širdimi, žinojimu - protu, įgyvendindamas visą šiuose trijuose žmogaus lygmenyse glūdinti potencialą.

 

 

 

Erikas

 

Eriko vedami seminarai ir susitikimai:

 

Džong Juan čigongo Pirmoji Pakopa - trijų dienų mokymai Vilniuje.

Pašnekesiai prie arbatos apie čigongą - paskutinį kiekvieno mėnesio antradienį vakare.

Praktiniai Džong Juan čigongo užsiėmimai - informuosime asmeniškai.

Džong Juan čigongo instruktorius Erikas Irens
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas