Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Apie mus

  Sakubona!

Taip sveikinasi vienos Pietų Afrikos tautelės atstovai. Pažodžiui tai reiškia
"AŠ TAVE MATAU…"

 

2015 m. vasario mėnesį dienos šviesą išvydęs virtualus savęs pažinimo centras "SAKUBONA" - tai dar vienas kelias, kupinas galimybių  pamatyti ir dar giliau pažinti save - ne tą, kurį sukūrė aplinka, o save tikrą - kokie esame. "Sakubona" - tai saviugdos straipsniai ir praktikos, straipsniai moterims ir amžių išminties kupinos alegorinės istorijos. Viskas tam, kad greičiau susitiktum su savo Tikruoju Aš ir pasakytum jam: "Sakubona!"

 

O dabar Jums "SAKUBONA!" sako lektoriai:

 

 

 

 

 

Sakmė apie sunkumus ir tikslus

- Meistre, - paklausė mokinys, - kodėl egzistuoja sunkumai, kurie trukdo mums pasiekti tikslo, nuveda mus nuo pasirinkto kelio, verčia pripražinti nuosavą silpnumą?


- Tai, ką tu vadini sunkumais, - atsakė Meistras, – iš tiesų yra tavo tikslo dalis. Liaukis su tuo kovojęs. Tiesiog pagalvok apie tai ir turėk omeny, rinkdamasis kelią. Įsivaizduok, kad tu šaudai iš lanko. Taikinys toli, ir tu jo nematai, nes ant žemės nusileido tirštas ryto rūkas. Ar tu kovoji su rūku? Ne, tu laukim kada kils vėjas, kuris išsklaidys rūką. Dabar tu matai taikinį, tačiau vėjas keičia tavo strėlės trajektoriją. Ar tu kovoji su vėju? Ne, tu tiesiog nustatai jo kryptį ir pakoreguoji šaudymo kampą. Tavo lankas sunkus ir kietas, tau trūksta jėgų jį deramai įtempti.


- Tačiau juk yra žmonių, kurie šaudo iš lengvo ir lankstaus lanko giedru bevėju oru, - su nuoskauda tarė mokinys. – Kodėl tik mano strėlė kelyje sutinka tiek kliūčių? Nejau Visata priešinasi mano judėjimui į priekį?


- Niekada nežiūrėk į kitus – nusišypsojo Meistras. – Kiekvienas pasirenka savo lanką, savo taikinį ir savo šūvio laiką. Vienų tikslas – taikliai pataikyti, kitų – galimybė išmokti šaudyti.

 

Meistras pritildė balsą ir palinko virš mokinio: -  Ir dar noriu atskleisti tau baisią paslaptį, mano berniuk. Visatai tu visiškai nerūpi. Ji niekam nesipriešina ir niekam nepadeda. Rūkas negula ant žemės tam, kad sutrukdytų tau šauti, vėjas nepradeda pūsti, kad nupūstų tavąją strėlę, lankadirbys išlenkė kietą lanką ne tam, kad parodytų tau tavo silpnumą. Visa tai egzistuoja savaime, nepriklausomai nuo tavo norų. Tai tu nusprendei, kad sugebėsi tokiomis sąlygomis pataikyti į taikinį. Todėl arba liaukis skundęsis sunkumais ir pradėk šaudyti, arba sutramdyk savo puikybę ir pasirink lengvesnį tikslą. Taikinį, į kurį galima pataikyti tiesiai...

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite juo Facebooke ir sekite naujienas mūsų puslapiuose Sakubona ir Džong Juan čigongas. 

 

Sakmė apie sunkumus ir tikslus
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas