Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Džong Juan čigongas, I pakopa
Ir 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Ši senovės kinų kūno, sielos ir dvasios stiprinimo sistema - nepaprastai paprasta ir neįtikėtinai efektyvi. Ženk žingsnį į naują gyvenimo kokybę!

Apie mus

  Sakubona!

Taip sveikinasi vienos Pietų Afrikos tautelės atstovai. Pažodžiui tai reiškia
"AŠ TAVE MATAU…"

 

2015 m. vasario mėnesį dienos šviesą išvydęs virtualus savęs pažinimo centras "SAKUBONA" - tai dar vienas kelias, kupinas galimybių  pamatyti ir dar giliau pažinti save - ne tą, kurį sukūrė aplinka, o save tikrą - kokie esame. "Sakubona" - tai saviugdos straipsniai ir praktikos, straipsniai moterims ir amžių išminties kupinos alegorinės istorijos. Viskas tam, kad greičiau susitiktum su savo Tikruoju Aš ir pasakytum jam: "Sakubona!"

 

O dabar Jums "SAKUBONA!" sako lektoriai:

 

 

 

 

 

Audra Maksvytienė
Sertifikuota Džong Juan čigongo instruktorė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), sąmoningumo trenerė.

Sveiki, esu Audra. Džong Juan čigongo instruktorė, koučingo specialistė, sąmoningumo trenerė. 


Pirmiausia gi esu žmogus. Kuris kasdien mokosi būti Žmogumi.


Moteris. Tas taip pat akivaizdu. Kaip ir tai, kad būti Moterimi yra daugiau privalumas, nei trūkumas. Iš tiesų tai vien privalumas - netikėkite, jei kas sako kitaip :)


Mama. Dukra. Draugė. Partnerė. Pakeleivė. Praeivė. Ir dar manyje gyvena geras tuzinas įvairiausio plauko personažų. Linksmų ir piktų, išmintingų ir romantiškų, vėjavaikiškų ir dramatiškų. Pagal nuotaiką.

 

O jei rimtai - turiu sukaupusi begalę įdomios ir naudingos patirties, noriu ja pritaikyti dirbant su žmonėmis ir žinau, kaip tai padaryti.

 

Trumpa biografija

 • Turiu pedagoginį išsilavinimą, baigiau germanistikos studijas Vilniaus Edukologijos Universitete.
   
 • 15 metų dirbau  moteriškoje žiniasklaidoje. Esu parašiusi ir iki šiol rašau šimtus straipsnių, dalis kurių - apie žmogaus psichologiją bei asmenybės tobulėjimą. Galbūt todėl, kad darbas  teikė nesumeluotą malonumą, būdama 35 pasiekiau karjeros viršūnę - vyriausiosios redaktorės kėdę tarptautiniame "blizgiame" žurnale. Ir... vieną dieną supratau, kad nebetobulėju. Kad iš šios patirties paėmiau ir išmokau viską, ką galėjau. Atradau savyje jėgų išeiti ir būti tiesiog žmona ir mama. Tiesiog mylėjau save, rūpinausi šeima, lankiau įvairius saviugdos ir sąmoningumo ugdymo mokymus ir praktikas bei dirbau trumpalaikiuose projektuose.
   
 • Nuo 2013 pavasario praktikuoju Džong Juan čigongą. 2018 metais tapau sertifikuota I pakopos instruktore.

   
 • 2014 pavasarį baigiau mokslus Professional Coach ICU. Nuo tada konsultuoju individualiai ir kuriu įvairiomis praktikomis ir technikomis paremtas autorines saviugdos programas. Autorinės programos "Svajonių alchemija" ir "Veidrodžių karalystėje",  "Moteriškumo galia" 2014-2016 metais pakeitė ne vienos moters gyvenimą.
 • 2015 gegužės mėn. praėjau moteriškumo inciaciją ir mokymus pas nuostabią mokytoją iš Olandijos Anasuya Koopmans. 
 • 2017-2018 metais praėjau 8 modulių Berto Helingerio šeimos konsteliacijų sistemos mokymus. Su šia nuostabia ir efektyvia sistema esu pažįstama jau 8 metus ir šią pažintį žadu gilinti ir tęsti B.Helingerio mokymuose.

 

Nesu tokia, kokia vaikystėje svajojau tapti užaugusi. Esu tokia, kokia esu.
Nebesiekiu tobulybės. Siekiu daryti tai, ką darau kasdien nors šiek tiek geriau, nei vakar.

Stengiuosi visame kame vadovautis principu: paprastumas, kantrybė, atjauta. 


Galiu padėti. Aš galiu, o norėti turite Jūs.

 

Šiuo metu:


Susitikime.

Audra 

 

El. p.: zyq.audra@gmail.com

Mob. tel.: +370 699 41640

 

 

Audra Maksvytienė
Registracija į mokymus
NAUJA SAKUBONA.LTJau visai netrukus švęsime atsinaujinimą!
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas