Apie musRENGINIAIKONSULTACIJOSKontaktai
Praktinis seminaras "Meilė ir savęs priėmimas"
Labai intensyvus savaitgalio seminaras su profesionaliu psichologu – tiems, kam atsibodo iš knygų mokytis priimti save, kurie pasiryžę realių išgyvenimų sukeltoms tikroms permainoms. Stipru, efektyvu… ir nebūtina garsiai įvardinti tai, kas skauda. Vietų skaičius ribotas.

Alegorinės istorijos

Sakmė apie tikslus ir sunkumus
- Meistre, - paklausė mokinys, - kodėl egzistuoja sunkumai, kurie trukdo mums pasiekti tikslo, nuveda mus nuo pasirinkto kelio, verčia pripražinti nuosavą silpnumą?

 
- Tai, ką tu vadini sunkumais, - atsakė Meistras – iš tiesų yra tavo tikslo dalis. Liaukis su tuo kovojęs. Tiesiog pagalvok apie tai ir turėk omeny, kai rinksiesi savo kelią. Įsivaizduok, kad tu šaudai iš lanko. Taikinys toli, ir jo nematyti, nes ant žemės nusileido tirštas ryto rūkas. Ar tu kovoji su rūku? Ne, tu lauki, kada pakils vėjas, kuris išsklaidys rūką. Dabar tu matai taikinį, tačiau vėjas keičia tavo strėlės trajektoriją. Ar tu kovoji su vėju? Ne, tu tiesiog nustatai jo kryptį ir pakoreguoji šaudymo kampą. O dar tavo lankas sunkus ir kietas, tau trūksta jėgų jį deramai įtempti.


- Tačiau juk yra žmonių, kurie šaudo iš lengvo ir lankstaus lanko giedru bevėju oru, - su nuoskauda tarė mokinys. – Kodėl tik mano strėlė kelyje sutinka tiek kliūčių? Nejau Visata priešinasi mano judėjimui į priekį?


- Niekada nežiūrėk į kitus – nusišypsojo Meistras. – Kiekvienas pasirenka savo lanką, savo taikinį ir savo laiką iššauti. Vienų tikslas – pataikyti, kitų – galimybė išmokti šaudyti.

 

Meistras pritildė balsą ir palinko virš mokinio:  - Ir dar noriu atskleisti tau baisią paslaptį, mano berniuk. Visatai tu visiškai nerūpi. Ji niekam nesipriešina ir niekam nepadeda. Rūkas leidžiasi ant žemės ne tam, kad sutrukdytų tau šauti, vėjas nepradeda pūsti, kad nupūstų tavąją strėlę, lankadirbys išlenkė kietą lanką ne tam, kad parodytų tau tavo silpnumą. Visa tai egzistuoja savaime, nepriklausomai nuo tavo norų.

Tai tu nusprendei, kad sugebėsi tokiomis sąlygomis pataikyti į taikinį. Todėl arba liaukis skundęsis sunkumais ir pradėk šaudyti, arba sutramdyk savo puikybę ir pasirink lengvesnį tikslą.

Taikinį, į kurį galima pataikyti tiesiai...

 

Sakmė apie tikslus ir sunkumus
Registracija į mokymus
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas